logotype
image1 image2 image3

TPD POSZUKUJE STAŻYSTY

Jeśli chcesz zobaczyć jak funkcjonuje organizacja pozarządowa działająca w obszarze edukacji, uzyskać cenne doświadczenie zawodowe, pracować w sprawdzonym zespole, jesteś kreatywny i dyspozycyjny – ta oferta jest przeznaczona dla Ciebie!

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Elblągu zaangażuje osobę do odbycia odpłatnego stażu na stanowisko referenta ds. programowych. Do zadań stażysty należeć będzie współpraca z innymi pracownikami w zakresie realizacji bieżących przedsięwzięć TPD oraz wdrażania projektów i programów współfinansowanych ze źródeł zewnętrznych, w tym unijnych oraz prowadzenie bieżącej obsługi biura zarządu.

Wynagrodzenie i termin rozpoczęcia stażu do ustalenia.

Wymagania:

- wykształcenie co najmniej średnie,

- umiejętność obsługi komputera, pakietu MS Office,

- umiejętności w zakresie redagowania pism urzędowych.

Dodatkowe atuty:

- doświadczenie w pracy administracyjno- biurowej,

- kreatywność, nastawienie na rozwój i doskonalenie umiejętności.

Wszystkich chętnych kandydatów i kandydatki prosimy o przedłożenie CV i listu motywacyjnego w terminie do 26 marca br. Dokumenty należy składać osobiście w biurze TPD w Elblągu przy ul. 1 Maja 37 w Elblągu lub przesłać pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 55 2338210.

CV i list motywacyjny powinny być opatrzone własnoręcznie podpisaną klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Elblągu moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procesu naboru zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r. poz. 922).

 

Serdecznie zapraszamy!

2022  Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Elblągu  globbersthemes joomla template