logotype
image1 image2 image3

UWAGA KONKURS DLA MŁODYCH FILMOWCÓW!

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Zarząd Oddziału Okręgowego w Elblągu zaprasza uczniów klas 6-8 szkół podstawowych z Elbląga i powiatu elbląskiego do udziału w konkursie filmowym „Z życia mojego miasta”.

W rywalizacji mogą wziąć udział osoby, które nakręcą maksymalnie 5-minutowy film na temat miasta, w którym mieszkają i dostarczą go do siedziby organizatora. Dozwolona jest dowolna technika wykonania filmu przy użyciu dowolnego urządzenia multimedialnego, np. telefonu komórkowego, aparatu fotograficznego, kamery. Organizatorzy czekają na filmy, których tematem będzie miejsce zamieszkania widziane oczyma młodych ludzi. Spośród dostarczonych materiałów jury wybierze 10 zwycięskich filmów. Następnie 10 autorów najlepszych prac zostanie zaproszonych do udziału w warsztatach z dziennikarstwa obywatelskiego prowadzonych przez doświadczonych dziennikarzy. Podsumowaniem zajęć będzie stworzenie spotu filmowego we współpracy z wykwalifikowanymi ekspertami. Szczegółowe informacje na temat konkursu zamieszczone są w regulaminie.

Regulamin oraz karta zgłoszenia do konkursu są dostępne na stronie organizatora: http://www.tpd.elblag.com.pl W razie pytań dotyczących udziału w konkursie, prosimy o kontakt z Agnieszką Sarbinowską z Biura Towarzystwa, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. 55 233 82 10. Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie! Konkurs jest organizowany w ramach projektu pn. Młodzi miłośnicy dziennikarstwa - rozwój świadomości obywatelskiej i zaangażowania na rzecz społeczności lokalnej wśród uczniów szkół podstawowych województwa warmińsko- mazurskiego. Zadanie, realizowane w okresie od 01.10.2018 r. do 31.12.2018r. dofinansowano ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego

- Informacja o konkursie

- Pobierz regulamin konkursu

- Pobierz kartę zgłoszenia

Uczniowie biorący udział w konkursie:
Łukasz Papiernik
Wiktor Nojak
Jakub Mikołajczyk
Allan Muller
Natalia Czarnecka
Antonina Piechocka
Dominika Kostaniecka
Marta Kunicka
Wiktoria Olejniczka
Dominik Lewandowski
Olga Buczkowska
2021  Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Elblągu  globbersthemes joomla template