logotype
Strona archiwalna
Zapraszamy na tpdelblag.pl
image1 image2 image3

Punkt konsultacyjno - informacyjny

 

b_150_100_16777215_00_images_uzaleznienia.jpgProfesjonalna pomoc dla mieszkańców Elbląga rusza już od października

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Elblągu w ramach punktu konsultacyjno-informacyjnego oferuje mieszkańcom Elbląga bezpłatne konsultacje ze specjalistami: psychiatrą, psychologiem, pedagogiem i terapeutą ds. uzależnień oraz warsztaty  dla osób dorosłych i dzieci. Punkt konsultacyjny dla osób uzależnionych, współuzależnionych i ich rodzin będzie czynny już od 1 października br.

Jeśli nadużywanie alkoholu czy innych używek jest problemem dla Ciebie lub kogoś z Twoich bliskich, podejrzewasz uzależnienie u bliskiej Ci osoby, jesteś uwikłany w przemoc domową, jesteś dorosłym dzieckiem alkoholika, potrzebujesz porady w trudnej sytuacji życiowej to w punkcie uzyskasz poradę i konsultację w zakresie szeroko rozumianej problematyki uzależnień. Adresatami wsparcia są  przede wszystkim mieszkańcy potrzebujący  profesjonalnej pomocy psychiatrycznej, psychologicznej, terapeutycznej czy pedagogicznej, zwłaszcza osoby uzależnione i używające szkodliwie (alkoholu, alkoholu i narkotyków, leków, dopalaczy, nikotyny), współuzależnione (partnerzy osób uzależnionych), członkowie rodzin oraz osoby bliskie. 

Wykwalifikowana i doświadczona kadra będzie świadczyć pomoc w zakresie poradnictwa poprzez: anonimowe i nieodpłatne spotkania o charakterze konsultacyjnym i motywacyjnym.

Każdy kto potrzebuje porady i konsultacji może skontaktować się z biurem telefonicznie: tel. 55 233 82 10, poprzez pocztę e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w Elblągu przy ul. 1 Maja 37 w godzinach pracy: od 07.30 do 15.30 od poniedziałku do piątku.

Serdecznie zapraszamy!

Zadanie publiczne pn.: „Prowadzenie punktu konsultacyjno-informacyjnego jako wsparcia psychologicznego –pedagogicznego i edukacyjnego oraz realizacja programów profilaktycznych, terapeutycznych i rehabilitacyjnych dla osób uzależnionych, współuzależnionych i ich rodzin” jest współfinansowane ze środków Gminy Miasto Elbląg.

2022  Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Elblągu  globbersthemes joomla template