logotype
image1 image2 image3

OFERTA PRACY

b_150_100_16777215_00_images_praca.png Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Elblągu zatrudni w wymiarze 3/4 etatu pracowników na stanowisko nauczyciela (1 osoba) i pomocy nauczyciela (1 osoba) do Punktu Przedszkolnego w Lipowinie (Gmina Braniewo).

Wymagania na stanowisko nauczyciela:

- wykształcenie wyższe (zawodowe lub magisterskie) na kierunku pedagogika o specjalności uprawniającej do zajmowania stanowiska nauczyciela wychowania przedszkolnego (zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, wychowanie przedszkolne, wczesna edukacja lub pokrewne),

- min. 6 miesięczne doświadczenie w pracy na stanowisku nauczyciela/pomocy nauczyciela /wychowawcy lub pokrewnym

Wymagania na stanowisko pomocy nauczyciela:

- wykształcenie wyższe (zawodowe lub magisterskie) na kierunku pedagogika (specjalności: opiekuńcza, wychowawcza, kształcenie zintegrowane, wczesna edukacja, wychowanie przedszkolne lub pokrewne),

- min. 6 miesięczne doświadczenie w pracy z dziećmi, innej formie wychowania przedszkolnego, szkole, świetlicy lub innej placówce oświatowej.

Szkolenie zawodowe kadry rozpocznie się zaraz po zakończonej rekrutacji. Początek rozpoczęcia pracy oraz podpisania umowy o pracę kwiecień 2021r. Dla nowej kadry zapewniamy wsparcie doradcy metodycznego.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o złożenie CV i listu motywacyjnego. Dokumenty można składać osobiście w biurze TPD przy ul. 1 Maja 37 w Elblągu, tel. 55 233 82 10  lub przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 15 lutego 2021 r.  W liście motywacyjnym proszę wskazać stanowisko.

 

 

 

 

2022  Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Elblągu  globbersthemes joomla template