logotype
Strona archiwalna
Zapraszamy na tpdelblag.pl
image1 image2 image3

TRWA REKTUTACJA DO ŻŁOBKA

b_150_100_16777215_00_images_EFS-duzy.jpgb_150_100_16777215_00_images_obek_grafika.jpg

 

 

 

 

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Zarząd Oddziału Okręgowego w Elblągu w partnerstwie z Gminą Milejewo prowadzi rekrutację do projektu pn.: „Milejewskie Maluszkowo - wspieranie aktywizacji zawodowej w Gminie Milejewo” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

b_150_100_16777215_00_images_4.UE_EFS_POZIOM-Kolor.jpg

 

Celem głównym projektu jest ułatwienie 15 (10K,5M) osobom z terenu gminy Milejewo w województwie warmińsko – mazurskim sprawującym opiekę nad dziećmi do lat 3 utrzymania zatrudnienia, podjęcia działań zmierzających do znalezienia miejsca na rynku pracy lub powrotu do pracy w okresie styczeń 2021 – kwiecień 2023. 

Wsparcie będzie polegać na zapewnieniu uczestnikom projektu bezpłatnej opieki nad dzieckiem w wieku do lat 3 w klubie dziecięcym zlokalizowanym w Pomorskiej Wsi na terenie wiejskiej gminy Milejewo- miejscu opieki oraz edukacji i jak najlepszej jakości prawidłowego rozwoju dla dzieci w wieku do 3 lat. Zapewniając opiekę i możliwość właściwego rozwoju dzieciom do lat 3 (udostępnienie 10 miejsc w klubie dziecięcym), ułatwimy rodzicom/opiekunom prawnym podjęcie decyzji o powrocie do pracy lub jej aktywnego poszukiwania. Karta zgłoszeniowa oraz regulamin rekrutacji dostępny jest w załącznikach poniżej. Serdecznie zapraszamy!!!  

 

Dokumenty do pobrania: 

Dokumenty rekrutacyjne Milejewo

Dokumenty rekrutacyjne Milejewo większa czcionka

Regulamin rekrutacji uczestników i uczestnictwa w projekcie mała czcionka Milejewo

Regulamin rekrutacji uczestników i uczestnictwa w projekcie duża czcionka Milejewo

dodatkowy DOKUMENT dla osób z niepełnosprawnością

INSTRUKCJA Jak określić swój status na rynku pracy

Wyprawka klub dziecicy

 

 

2022  Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Elblągu  globbersthemes joomla template