logotype
Strona archiwalna
Zapraszamy na tpdelblag.pl
image1 image2 image3

Oferta pracy

b_150_100_16777215_00_images_praca.png 

 

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci zatrudni opiekuna/opiekunkę w pełnym wymiarze godzin – cały etat, do nowo powstałego klubu dziecięcego dla dzieci do lat 3 w Pomorskiej Wsi (Gmina Milejewo).

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku powinna wykazywać się dużą troską, opanowaniem i cierpliwością, odpowiedzialnością oraz powinna posiadać:

 

1) kwalifikacje: pielęgniarki, położnej, opiekunki dziecięcej, nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej lub pedagoga opiekuńczo-wychowawczego, pedagoga społeczno-wychowawczego, pedagoga wczesnej edukacji, terapeuty pedagogicznego lub

 

2) która ukończyła studia lub studia podyplomowe na kierunku lub specjalności: wczesne wspomaganie rozwoju, wspomaganie rozwoju dzieci w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej w żłobkach i przedszkolach, edukacja prorozwojowa, pedagogika małego dziecka, psychologia dziecięca, psychologia wspierania rozwoju i kształcenia lub psychologia wychowawcza.

 

Opiekunem w żłobku lub klubie dziecięcym może być także osoba, która odbyła nie wcześniej niż 2 lata przed podjęciem zatrudnienia jako opiekun szkolenie z udzielania dziecku pierwszej pomocy oraz posiada co najmniej wykształcenie:

 

1) wyższe na dowolnym kierunku, którego program obejmuje zagadnienia związane z opieką nad małym dzieckiem lub jego rozwojem, i odbyła 80-godzinne szkolenie w celu uaktualnienia i uzupełnienia wiedzy oraz umiejętności lub

 

2) średnie lub średnie branżowe oraz:

 

a) co najmniej roczne doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku do lat 3 lub

 

b) przed zatrudnieniem jako opiekun w żłobku lub w klubie dziecięcym odbyła 280-godzinne szkolenie, z czego co najmniej 80 godzin w formie zajęć praktycznych, polegających na sprawowaniu opieki nad dzieckiem pod kierunkiem opiekuna, o którym mowa w ust. 1.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o złożenie CV i listu motywacyjnego. Dokumenty można składać osobiście w biurze TPD przy ul. 1 Maja 37 w Elblągu, tel. 55 233 82 10 lub przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 14 maja 2021r.

2022  Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Elblągu  globbersthemes joomla template