logotype
Strona archiwalna
Zapraszamy na tpdelblag.pl
image1 image2 image3

Specjaliści w punkcie już dostępni

b_150_100_16777215_00_images_Herb_Elblga.jpg 

 

 

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Elblągu uruchomiło od 1 czerwca br. punkt konsultacyjno-informacyjny dla osób uzależnionych, współuzależnionych i ich rodzin z terenu Elbląga. Bezpłatne konsultacje ze specjalistami będą prowadzone do końca listopada tego roku. 

W Punkcie Konsultacyjnym wsparcie udzielane jest: 

    osobom doświadczającym przemocy w rodzinie, 

    osobom uzależnionym od alkoholu i innych środków odurzających,

    członkom rodzin osób uzależnionych,

    osobom będącym w kryzysie.

Celem naczelnym projektu jest profilaktyka, diagnozowanie problemów klienta i jego rodziny oraz kompleksowa pomoc rodzinom będącym w kryzysie z powodu uzależnienia.

Doświadczona kadra z kwalifikacjami: psycholog, pedagog, terapeuta ds. uzależnień, psychiatra oraz prawnik będą świadczyć pomoc w zakresie poradnictwa poprzez: anonimowe i nieodpłatne spotkania o charakterze konsultacyjnym i motywacyjnym. Ponadto będzie prowadzona terapia w formie grupowej dla osób dorosłych oraz warsztaty edukacyjne, profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

W celu umówienia się na konsultację lub spotkania grupowe należy skontaktować się z biurem telefonicznie: tel. 55 233 82 10, poprzez pocztę e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w Elblągu przy ul. 1 Maja 37 w godzinach pracy: od 07.30 do 15.00 od poniedziałku do piątku.

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane wsparciem osoby!

 

Zadanie publiczne pn.: „Prowadzenie punktu konsultacyjno-informacyjnego jako wsparcia psychologicznego –pedagogicznego i edukacyjnego oraz realizacja programów profilaktycznych, terapeutycznych i rehabilitacyjnych dla osób uzależnionych, współuzależnionych i ich rodzin jest współfinansowane ze środków Gminy Miasto Elbląg.

2022  Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Elblągu  globbersthemes joomla template