logotype
Strona archiwalna
Zapraszamy na tpdelblag.pl
image1 image2 image3

BEZPŁATNE PORADY W SPRAWACH RODZINY

b_150_100_16777215_00_images_pobrane.jpg ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE PORADY W SPRAWACH RODZINY

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci zaprasza do skorzystania z bezpłatnego poradnictwa prawnego, psychologicznego, pedagogiczno-społecznego. Bezpłatne konsultacje odbywają się w biurze TPD przy ul. 1 Maja 37 w Elblągu.

Elbląski oddział TPD od wielu lat wspiera rodziny w radzeniu sobie z trudnościami, jakie napotykają one w swoim codziennym funkcjonowaniu. Z doradztwa specjalistów skorzystać można w obliczu każdego problemu, który ma negatywny wpływ na codzienne relacje członków rodziny, a przede wszystkim dzieci. Specjaliści doradzają m.in. w zakresie radzenia sobie z problemem uzależnień, przemocy, konfliktów oraz różnego rodzaju kryzysów życiowych. Z pomocy skorzystać mogą rodzice, potrzebujący wsparcia w wychowaniu dzieci, szczególnie w sytuacji ich trudnych zachowań i problemów emocjonalnych. W TPD uzyskać można też wsparcie w zakresie prawnym, szczególnie w zakresach spraw urzędowych i sądowych, mających znaczenie dla prawidłowego wypełniania podstawowych funkcji rodziny, w tym właściwej opieki nad dzieckiem.

Konsultacje ze specjalistami możliwe są po wcześniejszej rejestracji telefonicznej (tel. 55 2338210) lub osobistej w biurze TPD przy ul.  1 Maja 37 w Elblągu.

Bezpłatne porady specjalistyczne realizowane są w ramach projektu „Integralny System Pomocy Dziecku i Rodzinie”, współfinansowanego ze środków Wojewody Warmińsko-Mazurskiego.

b_150_100_16777215_00_images_porad_plakat.jpg

2022  Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Elblągu  globbersthemes joomla template