logotype
Strona archiwalna
Zapraszamy na tpdelblag.pl
image1 image2 image3

REKRUTACJA DO PUNKTÓW PRZEDSZKOLNYCH W GMINIE ELBLĄG

b_150_100_16777215_00_images_zdjecia_PP_Pilona_4.jpg

 

 

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci ogłasza nabór do punktów przedszkolnych w Gronowie Górnym, Nowakowie, Pilonie i Węzinie.

 

 

Do Punktu Przedszkolnego w Gronowie Górnym mogą być przyjęte dzieci w wieku od 3 do 4 lat, tj. dzieci urodzone w latach 2013-2014. W przypadku posiadania wolnych miejsc po przyjęciu dzieci 3- i 4-letnich,  dopuszcza się przyjęcie dzieci urodzonych w 2015 r., które ukończyły 2,5 roku.

Do Punktu Przedszkolnego w Gronowie Górnym w pierwszej kolejności przyjmowane będą dzieci zamieszkałe w miejscowościach: Gronowo Górne, Adamowo, Adamowo Osiedle, Bielnik Pierwszy, Czechowo, Helenowo, Janowo, Kazimierzowo, Nowina, Tropy Elbląskie, Władysławowo, Nowe Pole.

Do punktów przedszkolnych w Nowakowie, Pilonie i Węzinie mogą być przyjęte dzieci w wieku od 3 do 5 lat, tj. dzieci urodzone w latach 2012-2014. W przypadku posiadania wolnych miejsc po przyjęciu dzieci 3- i 4-letnich,  dopuszcza się przyjęcie dzieci urodzonych w 2015 r., które ukończyły 2,5 roku.

Do Punktu Przedszkolnego w Nowakowie w pierwszej kolejności przyjmowane będą dzieci zamieszkałe w miejscowościach: Nowakowo, Nowakowo Trzecie, Bielnik Drugi, Kępa Rybacka, Kępiny Wielkie, Nowe Batorowo, Batorowo, Cieplice, Nowotki.

Do Punktu Przedszkolnego w Pilonie w pierwszej kolejności przyjmowane będą dzieci zamieszkałe w miejscowościach: Pilona, Nowa Pilona, Bogaczewo, Przezmark, Przezmark Osiedle, Sierpin, Pasieki, Myślęcin, Weklice.

Do Punktu Przedszkolnego w Węzinie w pierwszej kolejności przyjmowane będą dzieci zamieszkałe w miejscowościach: Węzina, Dłużyna, Drużno, Janów, Klepa, Komorowo Żuławskie, Lisów, Nowy Dwór.

Osoby zainteresowane zapisaniem dziecka do punktu przedszkolnego powinny pobrać i wypełnić kartę zgłoszeniową, a następnie złożyć ją w terminie do 9 maja 2017 r. w biurze TPD w Elblągu (czynne w godz. 08:00-16:00) lub przesłać pocztą na adres: Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, ul. 1 Maja 37, 82-300 Elbląg.

Karty zgłoszeniowe pobierać można w siedzibie punktów przedszkolnych, w biurze TPD w Elblągu (ul. 1 Maja 37) oraz ze strony internetowej www.tpdelblag.ehost.pl.

Termin ogłoszenia wyników rekrutacji określa się na 31 maja 2017 r.

 

Pobierz kartę zgłoszeniową

Punkt Przedszkolny w Gronowie Górnym
Punkt Przedszkolny w Nowakowie
Punkt Przedszkolny w Pilonie
Punkt Przedszkolny w Węzinie 

 

Informacje o rekrutacji udzielane są w biurze TPD w Elblągu oraz pod numerem telefonu 55 2338210.

Rekrutacja dzieci prowadzona jest w oparciu o kryteria rekrutacyjne wskazane w regulaminie rekrutacji, który dostępny jest do wglądu w biurze TPD w Elblągu.

b_150_100_16777215_00_images_ge.png

Prowadzenie Punktów Przedszkolnych w Gronowie Górnym, Nowakowie,
Pilonie i Węzinie finansowane jest ze środków Gminy Elbląg.

 

2022  Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Elblągu  globbersthemes joomla template