logotype
Strona archiwalna
Zapraszamy na tpdelblag.pl
image1 image2 image3

OŚRODEK POMOCY DZIECKU I RODZINIE

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Elblągu serdecznie zaprasza do skorzystania z bezpłatnego poradnictwa prawnego, pedagogicznego, psychologicznego i terapii rodzinnej. Bezpłatne konsultacje ze specjalistami możliwe są po wcześniejszej rejestracji telefonicznej lub osobistej w biurze TPD w Elblągu przy ul. 1 Maja 37 (tel. 55 2338210).

Działania nasze kierujemy przede wszystkim do rodzin ubogich, borykających się z różnego rodzaju problemami natury społecznej, psychologicznej i prawnej. Pomocą obejmujemy w szczególności rodziny z problemami przemocy i uzależnień oraz dzieci i młodzież z różnego rodzaju zaburzeniami i trudnościami w funkcjonowaniu w środowisku rodzinnym, szkolnym i rówieśniczym. Wspieramy również rodziców, mających kłopoty wychowawcze z dziećmi oraz wszystkich dorosłych, których konflikty i problemy w negatywny sposób odbijają się w funkcjonowaniu ich dzieci. Również osoby z innymi problemami mogą liczyć na naszą pomoc.

Bezpłatne poradnictwo specjalistyczne realizowane jest w ramach programu Integralny System Pomocy Dziecku i Rodzinie współfinansowanego ze środków Wojewody Warmińsko-Mazurskiego.

 b_150_100_16777215_00_images_porad_plakat.jpg

Poinformuj nas, jeśli podejrzewasz, że w Twoim otoczeniu dziecku dzieje się krzywda lub jeżeli jesteś dzieckiem i uważasz, że ktoś łamie Twoje prawa.Informujemy, że istnieje możliwość objęcia wsparciem finansowym dzieci chorych i niepełnosprawnych wymagających leczenia i rehabilitacji. Pomoc finansowa udzielana jest w ramach zbiórki 1% od podatku dochodowego. Więcej informacji pod numerem telefonu 55 2338210.

2023  Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Elblągu  globbersthemes joomla template