logotype
image1 image2 image3

Ogłoszenia

TPD ZATRUDNI NAUCZYCIELA I POMOC NAUCZYCIELA DO PUNKTU PRZEDSZKOLNEGO W SŁOBITACH (GMINA WILCZĘTA)

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Elblągu zatrudni w wymiarze 3/4 etatu pracowników na stanowisko nauczyciela (1 osoba) i pomocy nauczyciela (1 osoba) do Punktu Przedszkolnego w Słobitach.

Wymagania na stanowisko nauczyciela:
- wykształcenie wyższe o specjalności: kształcenie zintegrowane, wczesna edukacja, wychowanie przedszkolne lub pokrewne uprawniające do pracy na stanowisku nauczyciela wychowania przedszkolnego,
- minimum 6 miesięczne doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym.

Wymagania na stanowisko pomocy nauczyciela:
- wykształcenie wyższe na kierunku PEDAGOGIKA o specjalności wczesna edukacja, kształcenie zintegrowane, wychowanie przedszkolne, pedagogika opiekuńczo-wychowawcza lub inna specjalność pokrewna;
- minimum 6-miesięczne doświadczenie w pracy na stanowisku nauczyciela, pomocy nauczyciela lub wychowawcy w przedszkolu, innej formie wychowania przedszkolnego, szkole, świetlicy lub innej placówce oświatowej.

 

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o złożenie CV i listu motywacyjnego. Dokumenty można składać osobiście w biurze TPD przy ul. 1 Maja 37 w Elblągu lub przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 12 sierpnia 2016 r.  W liście motywacyjnym proszę wskazać stanowisko i miejsce pracy.
Wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowy kwalifikacyjne, które odbędą się po 16 sierpnia 2016 r.

2021  Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Elblągu  globbersthemes joomla template