logotype
image1 image2 image3

Ogłoszenia

TPD ZATRUDNI REFERENTA DS. PROGRAMOWYCH

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Elblągu zatrudni w wymiarze pełnego etatu pracownika na stanowisko referenta ds. programowych.
Do zadań pracownika należeć będzie realizacja projektów i programów współfinansowanych ze źródeł samorządowych oraz ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, prowadzenie bieżącej obsługi biura zarządu, współpraca z innymi pracownikami w zakresie realizacji bieżących przedsięwzięć TPD.
Wynagrodzenie i termin rozpoczęcia pracy do ustalenia.
Wymagania:
- wykształcenie wyższe I lub II stopnia,
- umiejętność obsługi komputera ? pakietu MS Office,
- umiejętności w zakresie redagowania pism urzędowych,
- prawo jazdy kategorii B (z uwagi na konieczność sporadycznych wyjazdów do szkół i przedszkoli poza Elbląg),
- minimum roczne doświadczenie w pracy administracyjno- biurowej,
- kreatywność, nastawienie na rozwój i doskonalenie umiejętności.
Dodatkowymi atutami będą:
- doświadczenie zawodowe w zakresie przygotowywania wniosków o dofinansowanie projektów oraz w zakresie realizacji i/lub rozliczania projektów współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego,
- znajomość aktualnie obowiązujących wytycznych w zakresie realizacji projektów współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o złożenie CV i listu motywacyjnego w terminie do 10 stycznia 2017 r. Dokumenty należy składać osobiście w biurze TPD w Elblągu, przesłać pocztą na adres Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, ul. 1 Maja 37, 82-300 Elbląg lub pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

CV i list motywacyjny powinny być opatrzone własnoręcznie podpisaną klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Elblągu moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procesu naboru zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r. poz. 922).

 

 

2021  Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Elblągu  globbersthemes joomla template