logotype
Strona archiwalna
Zapraszamy na tpdelblag.pl
image1 image2 image3

Punkt przedszkolny w Łęczu

TPD w Elblągu w okresie: 02.2014 do 06.2015 realizowało projekt "Punkt przedszkolny w Łęczu", współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

W ramach projektu utworzony został jeden punkt przedszkolny na terenie Gminy Tolkmicko przy Szkole Podstawowej w Łęczu.

Punkt Przedszkolny w Łęczu pracuje w dni powszednie w wymiarze 5 godzin dziennie. W przedszkolu dzieciom zapewniliśmy bezpłatnie: korzystanie z zajęć dydaktyczno-wychowawczych, opiekę logopedyczną i psychologiczną, dożywianie.

Zgodnie z założeniami projektu do punktu przedszkolnego mogły być przyjęte dzieci 3- i 4-letnie, zamieszkałe w następujących miejscowościach: Łęcze, Pagórki, Kamionek Wielki, Suchacz, Nadbrzeże, Pęklewo, Bogdaniec, Połoniny.

"Punkt przedszkolny w Łęczu" był projektem, realizowanym w partnerstwie z Gminą Tolkmicko. W trakcie trwania projektu organem prowadzącym placówkę było Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Elblągu. Zgodnie z podpisanym porozumieniem partnerskim Gmina Tolkmicko zobowiązana była do przejęcia placówki po zakończeniu projektu. Oznacza to, że punkt przedszkolny po zakończeniu projektu nadal pracuje.

Rodziców zainteresowanych zapisaniem dziecka do punktu przedszkolnego zapraszamy do kontaktu telefonicznego z kierownikiem projektu - tel. 55 2338210.

2023  Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Elblągu  globbersthemes joomla template