logotype
Strona archiwalna
Zapraszamy na tpdelblag.pl
image1 image2 image3

Punkt przedszkolny w Pilonie

TPD w Elblągu w okresie: 09.2013 do 06.2015 realizowało projekt "Punkt przedszkolny w Pilonie", współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

W ramach projektu utworzony został jeden punkt przedszkolny na terenie Gminy Elbląg przy Szkole Podstawowej w Pilonie.

Punkt Przedszkolny w Pilonie pracuje w dni powszednie w wymiarze 9 godzin dziennie. W przedszkolu dzieciom zapewniliśmy bezpłatnie: korzystanie z zajęć dydaktyczno-wychowawczych, opiekę logopedyczną i psychologiczną, dożywianie.

Zgodnie z założeniami projektu do punktu przedszkolnego mogły być przyjęte dzieci 3- i 4-letnie, zamieszkałe w następujących miejscowościach: Pilona, Nowa Pilona, Bogaczewo, Przezmark, Przezmark Osiedle, Sierpin, Pasieki, Myślęcin, Weklice.

"Punkt przedszkolny w Pilonie" był projektem, realizowanym w partnerstwie z Gminą Elbląg. W trakcie trwania projektu organem prowadzącym placówkę było Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Elblągu. Zgodnie z podpisanym porozumieniem partnerskim Gmina Elbląg zobowiązana była do przejęcia placówki po zakończeniu projektu. Oznacza to, że punkt przedszkolny po zakończeniu projektu nadal pracuje.

Rodziców zainteresowanych zapisaniem dziecka do punktu przedszkolnego zapraszamy do kontaktu telefonicznego z kierownikiem projektu - tel. 55 2338210.

Zobacz zdjęcia z realizacji projektu - kliknij tutaj

2023  Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Elblągu  globbersthemes joomla template