logotype
Strona archiwalna
Zapraszamy na tpdelblag.pl
image1 image2 image3

Równe Szanse - Lepszy Start

TPD w Elblągu w okresie: 08.2011 do 08.2014 realizowało projekt "Równe Szanse-Lepszy Start", współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

W ramach projektu utworzone zostały dwa punkty przedszkolne w Węzinie (Szkoła Podstawowa w Węzinie - Gmina Elbląg) i Płoskini (Zespół Szkół w Płoskini - Gmina Płoskinia).

Punkty przedszkolne pracują w dni powszednie w godzinach od godz. 8 do godz. 13. Dzieciom zapewniliśmy bezpłatnie: korzystanie z zajęć dydaktyczno-wychowawczych, opiekę logopedyczną i psychologiczną, dożywianie oraz dowóz na zajęcia do Punktu Przedszkolnego w Węzinie - dla dzieci z okolicznych wsi.

Do Punktu Przedszkolnego w Węzinie mogły być przyjęte dzieci zamieszkałe w miejscowościach: Węzina, Dłużyna, Drużno, Janów, Klepa, Komorowo Żuławskie, Lisów, Nowy Dwór.

Do Punktu Przedszkolnego w Płoskini mogły być przyjęte dzieci zamieszkałe w miejscowościach: Płoskinia, Dąbrowa, Strubno, Długobór, Podlechy, Wysoka Braniewska, Jarzębiec, Tolkowiec, Pierchały, Chruściel.

Rodziców zainteresowanych zapisaniem dziecka do punktu przedszkolnego zapraszamy do kontaktu telefonicznego z kierownikiem projektu - tel. 55 2338210.

Dowiedz się więcej o punktach przedszkolnych TPD - pobierz informator.

2023  Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Elblągu  globbersthemes joomla template